2015 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Sahiplerine Duyuru

2015 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Sahiplerine Duyuru

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın 16 Şubat 2015 tarihinde açıkladığı 2015 yılı mali destek programlarının Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden başvuruları 08 Mayıs 2015 saat 17.00 itibariyle sona ermiştir.

KAYS üzerinden proje sunan başvuru sahiplerinin 15 Mayıs 2015 saat 17.00’ye kadar projelerini Ajansa teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatte noter huzurunda kapanış yapılacağından, elden ya da posta/kargo yoluyla teslimi geciken projeler dikkate alınmayacaktır.

KAYS sisteminden başvuru tamamlandıktan sonra “Başvuru formu indir” butonundan, kaydedilen bilgiler PDF dosyası formatında indirilecek, “başvuru kapak sayfası indir” butonundan da projenin koyulacağı zarfın üzerine yapıştırılacak form indirilecektir. Başvuru formunun tüm sayfaları paraflanıp ilgili yerler imzalanacaktır. Daha sonra başvuru formunun arkasına destekleyici belgeler başvuru rehberlerinde belirtilen sırada eklenerek, delgeçle delinip telli dosyalara yerleştirilecektir. Evrakın, şeffaf dosyaya konulmamasına ve zımbalanmamasına dikkat edilmelidir.

Proje dosyası 1 asıl ve 1 kopya olacak şekilde hazırlanmalıdır. Asıl belgelerin kırmızı, kopyasının ise mavi dosyaya konulması gerekmektedir. Her iki dosya da aynı zarf içine konulup kapatıldıktan sonra, zarfın dışına “Başvuru Kapak Sayfası” yapıştırılmalıdır.

Hazırlanan proje başvuru dosyaları taahhütlü posta yoluyla, kargo ile gönderilebilir veya elden Ajansın Bursa, Eskişehir ve Bilecik adreslerden birine teslim edilebilir. Ajans, bu dosyaları teslim aldıktan sonra referans numarası oluşturulacak ve başvuru ancak bu şartla tamamlanmış olacaktır.

Başvuru Sahipleri, başvurularının eksiksiz olup olmadığını Başvuru Rehberinde yer alan kontrol listesinden kontrol etmelidirler.