2020 Sektörel Performans Ödül Organizasyonu başvuruları başladı

2020 Sektörel Performans Ödül Organizasyonu başvuruları başladı

 

Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğünde düzenlenen ve Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirildiği Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Organizasyonun amacı; ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaların ödüllendirmenin ötesinde, firmaların kendilerini, kendi sektörlerinde kıyaslayabilmelerini sağlamaktır.
 

Katılan firmaların 7 ayrı kategoride değerlendirildiği Organizasyonun Çözüm Ortakları; Price Waterhouse Coopers Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Major Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri, Medya Ortağı; Dünya Gazetesi ve Bölgesel Ortakları; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.
 

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenmekte olan organizasyon firmanız için tanınma ve prestij imkanı sağlayacaktır. Katılımcı firmaların en önemli kazanımları ise Price Waterhouse Coopers ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. işbirliği ile hazırlanan geri bildirim raporudur. Firmalar bu rapor ile iyileştirmeye açık alanlarını görebiliyorlar, sektörlerinde kendilerini kıyaslama ve eksikliklerini giderme imkânı bulabiliyorlar.
 

Ekte detaylarını ve başvuru dokümanlarını bulacağınız söz konusu organizasyona katılımlarınızı bekler, bu vesile ile saygılar sunarız.

 

Başvurular

www.sektorelperformans.org web sitesinden online olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Detaylı Bilgi için

Aylin Aslan,  0262 315 80 57 – aylin@kosano.org.tr

Aydolu Elif Yıldırım, 0262 323 08 56 – eyildirim@abigemdm.com.tr