ABD GSX Güvenlik Fuarı

ABD GSX Güvenlik Fuarı

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı A.B.D. ve Türkiye'nin arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik programlar yürütmektedir. (http://2016.export.gov/turkey). Bu çerçevede 23 -27 Eylül tarihlerinde Las Vegas, ABD'de gerçekleşecek GSX Global Security Exchange 2018'e Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon düzenlemektedir.  Her sene ASIS International tarafından düzenlenen ASIS Fuarı bu seneden itibaren isim değişikliği ile GSX Global Security Exchange olarak adlandırılmaktadır.

Dünyanın en kapsamlı güvenlik etkinliği olan GSX Fuarı boyunca kriz yönetimi, siber güvenlik, terörizm ve iş güvenliği konularında 300'den fazla panel, konuşmalar ve oturumlara katılabilir, fuar alanında son çıkan güvenlik teknoloji ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz. Bunların yani sıra forumlar, güvenlik demo istasyonları ve ücretsiz eğitimler de gerçekleşecektir.

Resmi heyet katılımcılarımıza sağlayabilecek avantajlar;

  • Özel toplantı odaları
  • Çevirmenlik hizmeti
  • ABD Ticaret Müsteşarlığı uzmanlarınca ihracat konusunda danışmanlık
  • B2B toplantılar
  • Amerikalı fuar katılımcılarının listesi
  • ASIS Uluslararası Happy Hour
  • Davet mektubu

 Fuara Kimler Katılabilir?

Kamusal ve özel sektörde güvenlik çalışanları, risk yönetimi uzmanları, mimarlar, mühendisler, ordu, içişleri güvenlik çalışanları, güvenlik danışmanları, araştırmacılar, polis.

Daha fazla bilgi için GSX Global Security Exchange fuarının web sitesini inceleyebilirsiniz. (https://www.gsx.org/)

Daha fazla bilgi için:

Ceren Okumuş

Commercial Assistant – U.S. Embassy, Commercial ServiceAnkara, Turkey

Tel: [90] (312) 457 7258

Ceren.Okumus@trade.gov