BİGG4TECH ULUKOZA Girişimcilik Programı 200.000 TL Hibe Desteğinin Kapısını Açıyor

BİGG4TECH ULUKOZA Girişimcilik Programı 200.000 TL Hibe Desteğinin Kapısını Açıyor

Her yıl 300’e yakın girişimciye 200.000 TL hibe desteği veren TÜBİTAK 1512 Bireysel Genç Girişim Programı dâhilinde girişimci ekiplerin hibe desteği almaları için Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin eğitim ve mentörlük hizmetleri sunduğu BİGG ULUKOZA hızlandırma programı başlıyor.

Girişimcilerin 200.000 TL hibe desteğini alabilmeleri için TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği 2. Aşama başvurularına yönelik hazırlamaları gereken iş planı ve sunumlara yönelik eğitim ve mentörlük hizmeti BİGG ULUKOZA’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

BİGG ULUKOZA, TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programının resmi uygulayıcı kuruluşudur.

Son başvuru tarihi 15 Şubat!

8 Şubat 14:00-15:30 tarihlerinde Türkiye Girişimcilik Ekosistemi ve BİGG4tech ULUKOZA Programı 200.000 TL Hibe Destek hakkında bilgilendirme web semineri düzenlenecektir.

Kayıt için: https://zoom.us/meeting/register/tJwpfuGtqTstG9xC3VmqS2TDmag20Rk41xu-

Bu programa kimler başvurabilir?

  • Lisans son sınıf öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi, doktora öğrencisi
  • Örgün öğrenim veren üniversitelerin Lisans, yüksek lisans veya doktora programlarından en çok 10 sene içerisinde mezun olan kişiler

Daha önce TÜBİTAK 1512 ya da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Programlarından destek alanlar ve başvuru itibari ile bir şirketin ortaklık yapısında bulunan kişiler programa başvuramamaktadır.

Avantajları:

  • Bursa Uludağ Üniversitesi TTO ’nun ULUKOZA programı, iş fikri sahibi ekiplere, ofis imkânı, ücretsiz eğitim, mentör ve danışmanlıklar, müşteri ve yatırımcı tanıştırmaları ve ön prototip / MVP imalatı, laboratuvar altyapısı kullanım imkanları sağlayacaktır.
  • Proje, bütçesinin %40’ına varan ön ödeme ile başlamaktadır. Ön Ödeme girişimcilere teminatsız olarak verilmektedir.
  • Proje bütçesinde ön görülen ve kabul edilen giderler %100 hibe desteğiyle TÜBİTAK tarafından karşılanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

www.ulukoza.com adresinden Başvuru Yap butonundan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu hibe desteğine uygulayıcı kuruluşlar aracılığı dışında başvuru yapılamamaktadır.

Bilgi ve iletişim için Bursa Uludağ TTO ekibinden Girişimcilik ve Şirketleşme Uzmanı Yarenur TÜRE ile 0224 280 85 70 – 123 nolu telefon ya da yture@bursauludagtto.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.