DEİK İhracat Okulu Eğitimleri Başlıyor

DEİK İhracat Okulu Eğitimleri Başlıyor

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) şirketlerin ihracat konusunda kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla başlattığı “DEİK İhracat Okulu”nun kapılarını 5 Mart 2013’te açıyor. Proje kapsamında “Dış Ticaret Yönetimi, Dijital Pazarlama, İstihbarat Kanalları, Akreditif, Uluslararası Pazarlama, Risk Yönetimi, E-Ticaret, Dış Pazarlar İçin İş Planı (Business Plan) Hazırlama, Dış Ticaret Yöneticilerine Finansal Bilgiler, Dış Pazar Geliştirme ve Konumlandırma Stratejileri, Bilanço Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Devlet Yardımları gibi başlıklarda birçok eğitim semineri düzenlenecektir.

Eğitimlerimizin ilki ”Dış Ticaret Yönetimi–1 (Temel Dış Ticaret)” 5 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bu eğitim semineri ile günümüzün gözde ekonomik alanı dış ticarete giriş ve bir firmanın tüm dış ticaret operasyon işlemleri ele alınacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Her bir eğitim kişi başı KDV dahil 89 TL’dir. Öğle yemeği ve ikramlar bu fiyata dahildir. Proje boyunca tüm etkinlikler İstanbul TOBB Plaza’da 09:30 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için http://egitim.deik.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.