DOĞAKA Personel Alım İlanı

DOĞAKA Personel Alım İlanı

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı , TR63 Düzey 2 Bölgesi’nde Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye İlleri kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; Ajansın merkezi Hatay’dadır. Ajansımıza “5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun” ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR63 Düzey 2 Bölgesi’nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 İç Denetçi, 7 (yedi) Uzman ve 2 (iki) Destek Personeli alımı yapılacaktır.

DOĞAKA’nın merkezi Hatay ili olup, Ajansın faaliyet alanlarını Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

Adaylar sınava giriş ve başvuru şartlarını ajansın web sitesi olan www.dogaka.gov.tr internet adresinden öğrenebilir ve başvuru yapabilirler.