2016 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemi değerlendirme süreci gerçekleştirilmiştir

2016 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemi değerlendirme süreci gerçekleştirilmiştir

2016 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemi değerlendirme süreci Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği hükümleri uyarınca gerçekleştirilmiştir.

2016 Yılı Teknik Destek Programının son başvuru dönemi olan Kasım-Aralık döneminde yapılan 28 başvurudan 14 tanesi 65 ve üstü puan alarak başarılı bulunmuştur. Başarılı listede yer alan projelerin toplam bütçesi destek programı bütçesini aşmadığından tüm başarılı projeler asil listede yer almaktadır ve yedek liste bulunmamaktadır.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’ndan teknik destek almaya hak kazanan ve kazanamayan tüm başvuru sahiplerine resmi yazı ile bildirim yapılacaktır.

Sözleşmeler, teknik destek değerlendirme sonuçlarının Ajansın internet sitesinde yayınlanmasını müteakip en geç on iş günü içinde imzalanacaktır. Listedeki başvuru sahiplerinin bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması halinde destek kararı iptal edilecektir.

Destek almaya hak kazanan başvuru sahiplerinin sözleşme esnasında ek listedeki belgeleri sunmaları gerekmektedir. Belgelerin listesi için tıklayınız.

Teknik Destek almaya hak kazanan asil proje listesi başvuru numarasına göre sıralanarak sunulmuştur.

Başarılı proje listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.