8. TİM İnoSuit kayıtları başladı…

8. TİM İnoSuit kayıtları başladı…

İnoSuit – İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı

Üniversite-sanayi işbirliğine dayanmakta olan “İnoSuit – İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı” kapsamında, İhracatçı Birlikleri üyesi şirketlerde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Programın Süresi

Program, toplam 12 ay sürecek, bu süreçte firmaların ve mentorların aktif olarak 11 ay süresince faaliyetleri sürdürmeleri beklenecektir. (Ağustos ayı programda yıllık izinler için ayrılmıştır. Ağustos ayında faaliyet yapılması beklenmemekte, ayrıca mentorluk hizmet ödemesi de yapılmamaktadır).

Programın Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Ekim 2019 tarihinde faaliyete başlanacak programın bitiş tarihi 30 Eylül 2020'dir. Ekim ayında başlayacak program dönemi için firma başvuruları 1 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecektir. Program başvuruları sene içerisinde 2 ayrı dönemde alınmaktadır. Başvuru sahibi firmaların, başvurdukları döneme bağlı olarak Nisan ya da Ekim aylarında programa başlamaları ve 12 ay süresince programı sürdürmeleri mümkün olacaktır.

Programda Mentor Olarak Yer Almak İsteyen Akademisyenler/Yetkili Kişiler Başvurularını Nasıl İletebilirler?

Programda mentor olarak yer almak isteyen akademisyenler/yetkili kişiler başvurularını, http://www.tim.org.tr/tr/inosuit-mentor-kayit.html linkindeki mentor başvuru formunu 1 Ağustos 2019 tarihine kadar doldurmaları yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

Programda Yer Almak İsteyen Firmalar Başvurularını Nasıl İletebilirler?

Programda yer almak isteyen firmaların başvuru için http://www.tim.org.tr/tr/inosuit-firma-kayit.html linkinde yer alan firma başvuru formunu 1 Ağustos 2019 tarihine kadar doldurmaları yeterli olacaktır.