TechUP Bursa Programı Bilgilendirme Toplantısı

TechUP Bursa Programı Bilgilendirme Toplantısı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından bölgedeki girişimcilik altyapısının güçlendirilmesi, diğer kurumların vermiş oldukları desteklerle tamamlayıcılığı sağlayan bölgedeki teknoloji tabanlı firmalarının güçlendirilerek katma değerli üretime geçişin sağlanması amacıyla “Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı – TechUP” ile firmalar desteklenecektir.

Programda Bursa ilinde faaliyet gösteren teknoloji tabanlı ürün/hizmet üreten ve tercihen ciro yapmış, büyümek için istekli firmalar desteklenecektir. Programa başvurular 10 Ekim 2017 tarihinde başlamış olup seçilecek toplam 10 firma hızlandırıcı programına alınarak yatay ve dikey mentorlarla çalışma imkânı bulacaktır. Toplam 7 ay sürecek programın sonunda düzenlenecek olan Yatırımcı-Girişimci Buluşmaları ile firmalar yatırımcı karşısına çıkma imkânı bulacaktır. Programa proje başvuruları devam etmekte olup, başvuru için son tarih 30 Kasım 2017'dir.

Programın bilgilendirme toplantısı 3 Kasım 2017 Cuma günü Saat:14.00’de ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Programla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve proje başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bilgilendirme toplantısı programı için tıklayınız.