Kalkınma Ajansları Personel Alım İlanları

Kalkınma Ajansları Personel Alım İlanları

Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 8 (sekiz) Uzman, 1 (bir) İç Denetçi ve 2 (iki) Destek Personeli alımı yapacaktır. T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın merkezi Kütahya olup, Ajansın faaliyet alanına Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illeri girmektedir. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar, bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

Son Başvuru Tarihi ve Saati: 17/ 02/2014 – 18:00

Başvuru şartlarına ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuruda kullanılacak standart evraklara Ajansın internet sitesinden (www.zafer.org.tr) ulaşılabilir.

Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 8 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

İlk Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2014 Pazartesi

Son Başvuru Tarihi/Saati: 14 Şubat 2014 Cuma

Başvuru şartlarına ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuruda kullanılacak standart evraklara Ajansın internet sitesinden (www.trakyaka.org.tr) ulaşılabilir.