KOBİ Hızlandırıcı Programına Yönelik Web Semineri, 25 Mart 2020

KOBİ Hızlandırıcı Programına Yönelik Web Semineri, 25 Mart 2020

UFUK2020 programının bir parçası olarak, Avrupa Komisyonu'nun “KOBİ Aracı” (SMEI) programı kapsamında sunulan destek ve finansman hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen KOBİ’ler için bir dizi ücretsiz web seminerinde dördüncü gerçekleştirilecektire.

Bu web seminerine “Hızlandırıcı Mali Sorunları” adı verilmiştir. Avrupa Komisyonu desteğine başvururken gerekli finansal bilgilerin yorumlanması ve derlenmesi konusunda rehberlikle birlikte programın 'Karma Finans' yönlerine de odaklanacaktır. Web semineri 25 Mart 2020'de saat 10:00'dan başlayacak ve yaklaşık 2 saat sonra bitecek şekilde 'Zoom' yazılımı kullanılarak canlı olarak iletilecektir.

Web semineri, Avrupa ​​ve TÜBİTAK tarafından katılım sağlayacak uzmanların sunumları ile başlayacak, ardından onlara canlı ya da e-posta ile soru sorma fırsatı sunulacaktır. Sık sorulan bir dizi soru (SSS) da ele alınacaktır. Katılım için lütfen https://bit.ly/2Tgelex adresinden kayıt olun. Bu bağlantı üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarla etkinlikten kısa süre önce canlı yayına katılım sağlayabilmeleri için gerekli olan `Zoom bağlantısı` paylaşılacaktır.

Avrupa Komisyonu'na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden dolayı, Web semineri İngilizce olarak gerçekleşmesine rağmen Türkçe konuşanlar da ayrıca mevcuttur.
 

NOT: Daha önceki üç web seminerimizin kayıtları ve ilgili sunumlar proje web sitesi bağlantısı üzerimnden ulaşabilirsiniz; www.turkeyinh2020.eu

NOT: Web seminerine yönelik soru ve görüşleriniz için t.ersoy@idi.ie adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu etkinlik; Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü olduğu Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk2020 Programı’nda Türkiye Faz -II.” Başlıklı ve Ana Yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu Teknik Destek Projesi bünyesinde gerçekleştirilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Ufuk 2020'de Türkiye” projesi; Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu destekler; ortaklıklar ve ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları ve teklif ve sunum geliştirme konusunda yardımı içerir. Daha fazla bilgi için www.turkeyinh2020.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.