STARTUP YATIRIMCISI EĞİTİM SEMİNERLERİ PROGRAMI

STARTUP YATIRIMCISI EĞİTİM SEMİNERLERİ PROGRAMI

Ülkemizde hızla gelişen girişim ekosisteminin ve erken aşama girişim yatırımcılığının tanıtılması, yatırımcıların ve potansiyel yatırımcıların yatırım öncesi ve yatırım sonrası tüm süreçler ile ilgili bilgilendirilmesi ve ülkemizde startup yatırımcısı sayısının arttırılması amacıyla Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Invexen ve Startups.watch iş birliği ile Startup Yatırımcısı Eğitim Seminerleri Programı düzenlenecektir.

İş insanlarının ve sermaye sahiplerinin çeşitli yatırım araçları ile startuplara nasıl yatırım yapabileceği konusunda farkındalık oluşması ve potansiyel yatırımcıların yatırım ekosistemine adım atmasının kolaylaştırılmasını hedeflediğimiz 9 farklı modülden oluşan program ve ayda 2 kere farklı konular hakkında çevrimiçi seminerler şeklinde gerçekleştirilecektir. Her bir modülde ilgili haftanın konusu ile ilgili yetkin uzmanlar tarafından vaka incelemesi ve uygulama ağırlıklı bilgilendirme yapılacak, ardından konu özelinde deneyimli yatırımcıların tecrübe paylaşımları ve interaktif soru cevap bölümü yer alacaktır. Taslak program içeriği için tıklayınız.

Programa katılım ücretsiz olup katılımcılar bu formdaki sorulara verilen cevaplar ve kontenjan kısıtı göz önüne alınarak yatırımcı ve yatırımcı adayları arasından belirlenecektir.

Siz de kendinizi potansiyel bir startup yatırımcısı olarak görüyorsanız ve bu alanda gerekli bilgileri konunun uzmanlarından ve başarılı yatırımcıların kendilerinden öğrenerek startup yatırımcılığı ekosistemine adım atmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt yapabilirsiniz.

Ön başvuru formu tıklayınız.