Sürdürülebilir Endüstri Alanları 2014 Uluslararası Konferansı

Sürdürülebilir Endüstri Alanları 2014 Uluslararası Konferansı

Alman Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Bakanlığı (GMZ) tarafından finanse edilen Alman Teknik İşbirliği Kurumu’nun “Anadolu’da Ekonomik Kalkınma” projesi kapsamında, OSTİM (Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü) ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) işbirliğinde, 3-4 Kasım 2014 tarihlerinde, GİZ ve ortak kurum temsilcilerinin katılacağı “Sürdürülebilir Endüstri Alanları 2014 Uluslararası Konferansı” organize edilecektir.

Geçmiş yıllarda da farklı ülkelerde yapılan konferanslar, Asya, Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Amerika’daki endüstriyel park işletmecileri, özel sektör işletmeleri, hükümet temsilcileri ve teknik uzmanların biraraya gelmelerine olanak sağlamaktadır. Konferansta Türkiye’de ve yurt dışında başarılı olmuş sürdürülebilir endüstriyel park geliştirilmesi örnekleri ve özellikle bu dönüşüm projesinin finansı için kullanılan strateji ve mekanizmalar hakkında bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

Bu yıl, OSTİM’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan, çeşitli üniversitelerin, kamu kurumlarının, kalkınma ve yatırım ajanslarının, organize sanayi bölgelerinin temsilcilerinin de davetli olduğu bu konferans, Ankara Hilton Otel’de düzenlenecektir.

Katılmak isteyenlerin katılım formunu doldurarak belirtilen e-posta adresine göndermeleri rica olunur. Konferans programı ve detaylı bilgiler için tıklayınız.