TechAnkara Proje Pazarı 18 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da düzenlenecek

TechAnkara Proje Pazarı 18 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da düzenlenecek

Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda, Ankara'daki teknoloji geliştirme bölgeleri, organize sanayi bölgeleri, üniversiteler, AR-GE kurumları, kuluçka merkezleri ve girişimcilik ekosistemi paydaşları ile işbirliği içinde 2011 yılından bu yana düzenlenen TechAnkara Proje Pazarı bu yıl 18 Kasım 2019 Pazartesi günü ATO Congresium'da gerçekleştirilecektir.

İleri teknoloji ve yüksek katma değer odaklı girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini ve inovatif ürünlerin ticarileşmesini sağlamak, projelerin bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda yer edinmesini temin etmek amacıyla düzenlenen etkinlik bu yıl dokuzuncu kez düzenlenecektir. Alanında uzman değerlendiricilerin belirleyeceği ilk 100 yenilikçi proje düzenlenecek etkinlikte sergilenecek, proje sahipleri ulusal ve uluslararası yatırımcılar ve iş çevreleri ile bir araya getirilecektir.

Etkinlik sayesinde sağlık teknolojilerinden giyilebilir teknolojilere, savunma sanayiinden endüstri 4.0 uygulamalarına kadar çeşitli alanlardaki yerli ve milli projeler için kaynak ve pazar bulma, ticarileşme ve işbirliği fırsatları ortaya çıkacaktır. Ayrıca başarılı projelere, birebir mentörlük, yurtdışı pazarlara giriş gibi teknoloji ticarileştirme odaklı nakit ödüller sunulacaktır.
Etkinliğe katılmak isteyen ziyaretçilerin www.ankaraprojepazari.com internet adresi üzerinden kayıt yapması gerekmektedir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye ve tüm duyurulara www.ankaraprojepazari.com veya www.ankaraka.org.tr adresinden ulaşmak mümkündür.