TECHUP Bursa Başlıyor – Bursa’daki Teknoloji Tabanlı Firmalara BEBKA Desteği

TECHUP Bursa Başlıyor – Bursa’daki Teknoloji Tabanlı Firmalara BEBKA Desteği

2016-2017 döneminde Eskişehir ve Bilecik firmaları için açılan Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı (TechUP) bu dönemde Bursalı firmalar için açılıyor.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından bölgedeki girişimcilik altyapısının güçlendirilmesi, diğer kurumların vermiş oldukları desteklerle tamamlayıcılığı sağlayan bölgedeki teknoloji tabanlı firmalarının güçlendirilerek katma değerli üretime geçişin sağlanması amacıyla “Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı – TechUP” ile firmalar desteklenecektir. 2016 yılında Eskişehir’de başlayan TechUP Programı bu defa Bursa’daki firmalara yönelik olarak açılacaktır.

Programın ilk etabında Bursa ilinde faaliyet gösteren teknoloji tabanlı ürün/hizmet üreten, programın ilan tarihinden en az 3 ay önce kurulmuş ve tercihen ciro yapmış, büyümek için istekli firmalar desteklenecektir. Programa başvurular 10 Ekim 2017 tarihinde başlayacak olup seçilecek toplam 10 firma hızlandırıcı programına alınarak yatay ve dikey mentorlarla çalışma imkânı bulacaktır. Toplam 7 ay sürecek programın sonunda düzenlenecek olan Yatırımcı-Girişimci Buluşmaları ile firmalar yatırımcı karşısına çıkma imkânı bulacaktır.

Programla ilgili detaylı bilgi almak ve proje girişi yapmak için tıklayınız.