WorldFood Istanbul, 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek

WorldFood Istanbul, 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek

Türkiye'nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız Bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

2017 WorldFood Istanbul için özel bir yıl. Fuar, bu sene 25. yılını kutluyor. 25 yıl boyunca WorldFood Istanbul, Türkiye’nin yiyecek ve içecek sektörünün mutlaka katılması gereken bir etkinlik haline geldi.

WorldFood Istanbul 2017’yi ziyaret ederek;

  • Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme
  • Uluslararası ve yerli firmalara erişim
  • Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme

fırsatlarını yakalayacaksınız.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Retail Center, 2017 yılında da şirketlerin uluslararası perakende zincirleri ile bire bir görüşmeler yapabilecekleri bir alan olmaya devam ediyor.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center (Perakende ve Zincir Market iş görüşmeleri) alanı ve Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Körfez Ülkeleri, Tunus, Fas, İran, Orta Doğu ve Avrupa’dan gelecek satın alma heyetleri de farklı işbirliklerini mümkün kılacak.

Lübnan, Ürdün, Umman, Filistin, Tunus, Suudi Arabistan, Katar, BAE, İran ve Kosova gibi ülkelerden birçok şirket Worldfood İstanbul’a geliyor – özellikle de VIP Alım Heyeti Programı’na katılmak için.

Bununla birlikte bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olma özelliğini taşıyan ColdChain Expo Eurasia özel bölümünde ise Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğuk Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmaların en son ürün, hizmet ve teknolojileri ziyaretçilerle bir araya getirilecek.

Fuarı ziyaret etmek için ücretsiz online davetiyeye buradan ulaşabilirsiniz.

Yetkili ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Gıda Sektörü hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.