2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİ

2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından ikincisi organize edilen Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, Ar-Ge merkezleri, üniversiteler, teknoparklar, kalkınma ajansları ve organize sanayi bölgelerinde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileşmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliği on binden fazla kişinin ziyaret etmesi beklenmektedir.

 

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı olarak etkinliğe Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, ULUTEK, Anadolu Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ile birlikte katılım sağlanacaktır. Sergi alanında üniversitelerimizin ve kurumlarımızın 30’dan fazla ARGE projesi sergilenecektir.

 

6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yer alan A-131 numaralı stant alanımıza bekliyoruz.