2022 Kırsal Kalkınma MDP – Teknik Yardım Masası

2022 Kırsal Kalkınma MDP – Teknik Yardım Masası

2022 yılı Kırsal Kalkınma Mali Destek Programına yönelik proje başvurusunda bulunmak isteyen kurum ve kuruluşların mali destek programı hakkında daha detaylı bilgi alabilmeleri, başvurusu yapılması planlanan proje(ler) ile ilgili sorularını yöneltebilmeleri ve görüş alışverişi yapılması amacıyla e-posta yoluyla randevu alınması suretiyle çevrim içi teknik yardım masası hizmeti verilecektir. Her bir proje sahibi için azami 1 saatlik süre ayrılacak olup, başvuru sahipleri randevu alarak söz konusu hizmetten faydalanabileceklerdir.

Teknik yardım hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri “aşağıda yer alan bilgilerle birlikte randevu almak istedikleri gün ve saat aralığını da içeren taleplerini proje@bebka.org.tr iletmeleri gerekmektedir. Randevu talebinin mail yoluyla iletilmesi sonrasında kayıt olan kişiye proje@bebka.org.tr adresinden online görüşme linkini de içeren bir onay maili iletilecektir.

Ad Soyad :

Telefon No :

E-Posta :

Kurum :

Kurum Türü: (Belediye, Valilik, Kooperatif, Birlik, Üniversite, Müdürlük, Dernek, TSO vb.)

Unvan:

Talep Edilen Teknik Yardım Masası Tarih ve Saati:

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metni’ni (https://bebka.org.tr/kvkk-aydinlatma-metni)  okuduğumu ve onayladığımı beyan ediyorum.

Teknik Yardım Masası talep formuna buradan da ulaşabilirsiniz.

Teknik Yardım Masası için Randevu Tarihi ve Saatleri: