BEBKA’NIN ŞUBAT AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BİLECİK’TE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BEBKA’NIN ŞUBAT AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BİLECİK’TE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Şubat ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Çelik’in başkanlığında Bilecik’te yapıldı.

 

Toplantıya; ayrıca Bilecik Valisi Süleyman Elban, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, BEBKA Genel Sekreter Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Bilecik TSO Başkanı Mefail Ateş, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Yönetim kurulu toplantısının Bilecik'te gerçekleştirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyet dile getiren Vali Azmi Çelik,  yatırım destek ofislerinin hazırladığı eylem planlarının değerlendirileceğini belirterek, ''Gündemdeki konuları görüşmek suretiyle umut ediyorum ki Bursa, Eskişehir ve Bilecik için faydalı bir toplantıyı nihayetlendirmiş olacağız. Valilerimize, katılımcılara ve diğer üyelerimize teşekkür ediyorum'' dedi. 

 

Eskişehir ve Bilecik illerinin; yatırım destek, tanıtım stratejileri, 2016 yılı ajans faaliyet raporu ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.