Home Etkinlik ENHANCER PROJESİ İŞ DÜNYASI BULUŞMALARI – 2

Tarih

Mar 21 2022
Expired!

Zaman

09:00 - 18:00

Etiketler

Bursa,
Eskişehir,
Bilecik

ENHANCER PROJESİ İŞ DÜNYASI BULUŞMALARI – 2

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon için Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında, İş Dünyası Buluşmaları düzenlenmektedir.
İş Dünyası Buluşmaları, tekstil, hazır giyim, ayakkabı, gıda ve bu sektörleri bilişim, tasarım ve özellikle teknoloji, ürün ve iş modeli geliştirme yoluyla destekleyen yüksek katma değerli yaratıcı sektörlerde iş ilişkilerini kolaylaştırmak ve özellikle yeni pazarlama fırsatlarını keşfetmek için ulusal ve uluslararası şirketleri bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.
Girişimcileri, büyük alıcılar veya yatırımcılar ve finansman kanallarıyla buluşturan ve ilki 16 Aralık 2021 tarihinde İstanbul’da yapılan İş Dünyası Buluşmalarının ikincisi, yine İstanbul’da 30 Mart 2022 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilecektir.
Etkinliğimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi içeren duyuru metnini ekte bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Firmalar için başvuru linki: https://enhancerproject.net/b2b/ Son başvuru tarihi: 21 Mart 2022
Start-uplar için başvuru linki: https://enhancerproject.net/b2b/start-up-basvuru-formu/ Son başvuru tarihi: 22 Mart 2022

16 Aralık tarihinde gerçekleşen İş Dünyası Buluşmaları organizasyonumuz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz: https://enhancerproject.com/is-dunyasi-bulusmalari.html

ICMPD ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz: https://www.icmpd.org/

Önemli not: Başvuru formunun doldurulması zorunludur. Stand kurulumu ücretsizdir. Katılımcıların yol ve kalış masrafları karşılanmayacaktır.

Organizasyon Sekretaryası: Akın Event – Musa Kılıç 0530 505 80 01
Sorularınız için girisimcilik@icmpd.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.