TechUP BAŞLIYOR

TechUP BAŞLIYOR

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından bölgedeki girişimcilik altyapısının güçlendirilmesi, diğer kurumların vermiş oldukları desteklerle tamamlayıcılığı sağlayan bölgedeki teknoloji tabanlı firmalarının güçlendirilerek katma değerli üretime geçişin sağlanması amacıyla “Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı – TechUP” ile firmalar desteklenecektir.

 

Programın ilk etabında Eskişehir ve Bilecik illerinde faaliyet gösteren teknoloji tabanlı ürün/hizmet üreten ve tercihen ciro yapmış, büyümek için istekli firmalar desteklenecektir. Programa başvurular 22 Kasım 2016 tarihinde başlayacak olup seçilecek toplam 10 firma hızlandırıcı programına alınarak yatay ve dikey mentorlarla çalışma imkânı bulacaktır. Toplam 7 ay sürecek programın sonunda düzenlenecek olan Yatırımcı-Girişimci Buluşmaları ile firmalar yatırımcı karşısına çıkma imkânı bulacaktır.

 

Programın açılış toplantısı 22 Kasım 2016 tarihinde saat:10.00’da Eskişehir Anemon Otel’de gerçekleştirilecektir. Açılış toplantısına kayıt olmak için tıklayınız.

 

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.