2016 YILI TEKNİK DESTEK DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

2016 YILI TEKNİK DESTEK DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

2016 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos dönemi değerlendirme süreci Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği hükümleri uyarınca gerçekleştirilmiştir.

 

2016 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos döneminde yapılan 43 başvurudan 31 tanesi 65 ve üstü puan alarak başarılı bulunmuştur. Programa 2 proje ile başvuru yapmış kurumların yüksek puan alan başvuruları başarılı projeler listesinde yer almış, düşük puan almış başvurulara ise listelerde yer verilmemiştir. Başarılı listede yer alan projelerin toplam bütçesi destek programı bütçesini aşmadığından tüm başarılı projeler asil listede yer almaktadır ve yedek liste bulunmamaktadır.

  

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’ndan teknik destek almaya hak kazanan ve kazanamayan tüm başvuru sahiplerine resmi yazı ile bildirim yapılacaktır. 

 

Sözleşmeler, teknik destek değerlendirme sonuçlarının Ajansın internet sitesinde yayınlanmasını müteakip en geç on iş günü içinde imzalanacaktır. Listedeki başvuru sahiplerinin bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması halinde destek kararı iptal edilecektir.

 

Destek almaya hak kazanan başvuru sahiplerinin sözleşme esnasında ek listedeki belgeleri sunmaları gerekmektedir. Belgelerin listesi için tıklayınız.

 

2016 Yılı Teknik Destek Programı için tahsis edilen 600.000 TL’lik bütçenin tamamı, Temmuz-Ağustos döneminde başarılı olan projeler tarafından kullanılmadığından 2016 Yılı Teknik Destek Programı başvuruları devam etmektedir. 

 

Teknik Destek almaya hak kazanan asil proje listesi başvuru numarasına göre sıralanarak sunulmuştur.

 

Başarılı proje listesine ulaşmak için tıklayınız.